7. Sınıf Rehberim

 • ISBN
  9786256442757
 • YAZAR
  Nesibe EVİN / Ömer EVİN
 • SAYFA SAYISI
  384
 • EBAT
  19x27
 • FİYAT
  275 TL275 TL
Sevgili öğrenciler, değerli veliler ve öğretmenler,
Yılların tecrübe ve birikimini eserlerine yansıtmanın gururunu yaşayan Ankara Yayıncılık, siz değerli öğrencilerin hedeflerine ulaşma noktasında daima yanında olacak ve çalışmalarına devam edecektir. Eğitim-öğretim sürecinde başarılı olan öğrencilerin çalışma süreçlerini analiz ettiğimizde düzenli ve planlı ders çalışanların hedeflerine daha kolay ulaştığı görmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda 7. sınıf Rehberim kitabını hazırladık. Rehberim kitabını hazırlarken düzenli ve planlı olmanın yanında öğrencinin daha bilinçli takip edilmesi konusunda öğretmen ve velilerimize yardımcı olmayı amaçladık. Öğrencilerin her hafta eğitim kurumlarında işledikleri konulara yönelik üst düzey düşünme becerisini ölçen sorular ile eksik konularını tespit edip eksiklerinin giderilmesi konusunda yol gösterici olmayı hedefledik.
7. sınıf Rehberim kitabı yeni sistem ve kazanımlar göz önünde bulundurulup, MEB örnek soruları dikkate alınarak uzun ve titiz bir çalışma sonucunda uzman öğretmen kadrosu tarafından hazırlanmıştır.
7. Sınıf Rehberim, LGS yolunda emin adımlarla ilerlemek için iyi bir yol arkadaşıdır.
Bu kitapta; haftalık ders programı, kaynak takip tablosu, deneme takip grafikleri, her aya özgü ders çalışma taktikleri, ayrıntılı deneme analiz tablosu, eksik konuları belirlemeye yönelik check up analizi, eleştirel ve analitik düşünmeye yönelik mantık ve muhakeme becerisini geliştiren, üst düzey düşünme yeteneği kazandıran sorular bulunmaktadır. Her bölümüyle eğitim-öğretim sürecine katkı sağlayacak olan Ankara Yayıncılık 7. sınıf Rehberim kitabı ile hedeflerinize kolayca ulaşacağınızı düşünmekteyiz.
Yukarı ↑