AYT Tarih Dekatlon Soru Bankası

 • ISBN
  9786052663035
 • YAZAR
  Ankara Yayıncılık Komisyon
 • SAYFA SAYISI
  296
 • EBAT
  22x27
 • SİZE ÖZEL %0 İndirim
  140 TL140 TL

Sevgili Arkadaşım,

ÖSYM’nin daha önceki yıllarda sorduğu sorular bilgiden çıkarım yapılacak şekildeydi. Yeni sınav sisteminde daha çok bilgiye dayalı yorum gerektiren özellikle çeldiriciliği yüksek sorular yer alıyor. Her derste olduğu gibi Tarih dersinden de soru çözmek, bilgilerin pekiştirilmesi için son derece önemli. Düzenli ve doğru bir çalışma yöntemi ile çıkacak soruları kolayca avantaja dönüştürebilirsin.

Tarih dersinin konularına ne kadar hâkim olsan da yeteri kadar soru çözmediğinde olumlu sonuç alamazsın. Bu yüzden konu çalışmanın yanında bilgilerinin pekişmesi ve tazeliğini yitirmemesi için düzenli bir şekilde soru çözmen gerekir. Bu sayede öğrendiğin bilgilerin hafızanda canlı kalması daha kolay olacaktır.

Senin için yoğun ve yorucu geçecek olan bu sınav sürecinde ANKARA YAYINCILIK ailesi olarak Tarih alanında uzman öğretmenlerimizce güncel ve yeni nesil sorulardan oluşan bilgiyi yorum gücüyle harmanlayan bir soru bankası hazırladık.

Bu kitabı da kolay, orta,  zor olarak seviyelendirip, Tarih bilgine temel oluşturacak, çözeceğin her soru ile yorum gücünü geliştirecek şekilde bol bol soru içeriği ile düzenledik.

ANKARA YAYINCILIK ailesi olarak bilmeni isteriz ki başarının tek yolu başaracağına İNANMAKTIR!

Kendine inan!

‘‘Başarının büyüklüğünü inancının büyüklüğü belirler.”

Yukarı ↑