TYT-AYT Geometri Güçlendiren Soru Bankası

 • ISBN
  9786256442061
 • YAZAR
  Komisyon
 • SAYFA SAYISI
  336
 • EBAT
  19*27
 • FİYAT
  240 TL240 TL
Sevgili Arkadaşlar,

TYT (Temel Yeterlilik Testi), öğrencilerin sahip oldukları temel yeterliliklerini ölçen birinci oturum sınavıdır.
AYT (Alan Yeterlilik Testi) ise öğrencilerin kendi alanlarında sahip oldukları başarılarını ölçen ikinci oturum sınavıdır. Bu sınavlar üniversiteye geçiş yapmak isteyen adayların girdiği sınavların basamaklarıdır. Uzman yazar kadromuzla sizlerin bu yolda attığınız adımlara büyük katkıda bulunmak için Güçlendiren Soru Bankalarını hazırladık. Öğrencilerin bilme, kavrama, analiz ve sentez yapma, değerlendirme becerilerini uygulayabileceği ve geliştirebileceği biçimde kurgulanmış tamamı özgün sorulardan oluşan Güçlendiren Soru Bankalarındaki testler konu başlıklarına uygun olarak yapılandırılmıştır.
Öğrencilerimizin kazanımlarla ilgili kavramları en basit düzeyden başlayarak öğrenmelerini sağlamak ve kavrama düzeyinden sonraki aşamalara geçmesini kolaylaştırmak, daha sonrasında ise öğrencilerimizin kavramaya yönelik bilgilerinin somut ve kalıcı bir hâle gelmesini sağlayarak öğrencilerimizin düzeyini sınav seviyesine çekmek amaçlanmıştır. Soru bankalarımızda öğrencilerimizin farklı soru tiplerini görmesini, önceki bilgilerini kullanarak çıkarımlarda bulunmasını, orijinal soru çözme mantığını kavramasını ve yeni nesil soruları daha kısa sürede çözme becerisine sahip olmasını sağlayacak testler oluşturularak öğrencilerimizin daha üst düzey bilgi ve beceri edinmeleri hedeflenmiştir.

Hedefleriniz, sizlerin olduğu kadar bizlerin de motivasyon kaynağı. Öğrenirken keşfedeceğiniz, keşfettikçe ilerleyeceğiniz ve sonrasında hedeflerinize ulaşacağınız bu süreçte sizlerin yanındayız.
Yukarı ↑