TYT Tarih Güçlendiren Soru Bankası

 • ISBN
  9786256442146
 • YAZAR
  Komisyon
 • SAYFA SAYISI
  272
 • EBAT
  19*27
 • FİYAT
  200 TL200 TL
Sevgili Arkadaşlar,

TYT yani Temel Yeterlilik Testi, üniversiteye geçiş yapmak isteyen adayların girdiği sınavların ilk basamağıdır. Uzman yazar kadromuzla sizlerin ilk adımına büyük katkıda bulunmak için Güçlendiren Soru Bankalarını hazırladık. Öğrencilerin bilme, kavrama, analiz ve sentez yapma, değerlendirme becerilerini uygulayabileceği ve geliştirebileceği biçimde kurgulanmış tamamı özgün sorulardan oluşan Güçlendiren Soru Bankalarındaki testler konu başlıklarına uygun olarak yapılandırılmıştır.
Öğrencilerimizin kazanımlarla ilgili kavramları en basit düzeyden başlayarak öğrenmelerini sağlamak ve kavrama düzeyinden sonraki aşamalara geçmesini kolaylaştırmak, daha sonrasında ise öğrencilerimizin kavramaya yönelik bilgilerinin somut ve kalıcı bir hâle gelmesini sağlayarak öğrencilerimizin düzeyini sınav seviyesine çekmek amaçlanmıştır. Soru bankalarımızda öğrencilerimizin farklı soru tiplerini görmesini, önceki bilgilerini kullanarak çıkarımlarda bulunmasını, orijinal soru çözme mantığını kavramasını ve yeni nesil soruları daha kısa sürede çözme becerisine sahip olmasını sağlayacak testler oluşturularak öğrencilerimizin daha üst düzey bilgi ve beceri edinmeleri hedeflenmiştir.

Hedefleriniz, sizlerin olduğu kadar bizlerin de motivasyon kaynağı. Öğrenirken keşfedeceğiniz, keşfettikçe ilerleyeceğiniz ve sonrasında hedeflerinize ulaşacağınız bu süreçte sizlerin yanındayız.
Yukarı ↑